ІСТОРІЯ СОЛОНЧАКІВСКОЇ ЗОШ

 

В 1869 році на хуторі Малий Аджигол ,який входив до складу села Біляковичі (нині Солончаки),була побудована   гарна кам’яна церква на місці старої дерев’яної, яка згоріла. Церква була зведена прихожанами  за кошти місцевих поміщиків. Названа на честь Успіння   Пресвятої Богородиці.

При церкві відкрили церковно-приходську чотирьохкласну школу,де могли навчатися всі бажаючі діти села,дітей вчили писати,рахувати Закону Божому.

В 1930 році в селі було відкрито хату-читальню і початкову школу,а згодом і сільський клуб. Першим вчителем було призначено Куцурубенко Віталій Фокович. Також при школі було організовано курси ліквідації безграмотності серед дорослого населення. Талановиту молодь села направляли продовжувати навчання  до міст Миколаєва,Москви,Ленінграду..

         З початком війни навчаться в школі було,і лише восени 1944 року,всі учні села знову сіли за парти,відновилась робота клубу. У 1952 році Солончаківська семирічна школа випускає своїх перших випускників.

 

          До 50-и річчя Радянської влади в 1968 р. в селі побудували велику простору восьмирічну школу. В 1985 році навчальний заклад було реорганізовано в повну середню школу.

Контакт

Миколаївська область,

Очаківський район,

с. Солончаки

вул. Очаківська, 25

тел. 99-2-40

E-mail:solon4akisch@i.ua

Директор школи:

Сафронова Олена

Володимирівна

 

Корисні сайти:

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти
Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти

Сайти вчителів:

ludmiladrozd.jimdo.com

kruk-irina.jimdo.com