12.12.2014 року у холі Солончаківської ЗОШ був проведений брейн – ринг «Юний правознавець». На цьому цікавому заході зустрілися учні 10 та 11  класів. Мета заходу – виявити рівень засвоєння учнями програмового матеріалу з правознавства; популяризувати правові знання, розвивати пізнавальний інтерес до предмета за допомогою гри. Формувати правову культуру школярів.

 

Гра складалася з 4 конкурсів. У першому збірні команди 9 та 11 класу «Освітяни» і «Праволюби» представляли себе жартівливими піснями та девізами.

Другий конкурс складався з бліц - опитування  до кожної команди. Учасники змагання показали високі знання Конституції України, Кримінального, Адміністративного та сімейного Кодексу України, Конвенції ООН «Про права дитини» та інших нормативно-правових документів.

Члени журі із щирим здивуванням реагували на ґрунтовні правильні відповіді гравців.

 

Поки журі підраховувало бали за конкурси, з уболівальниками була проведена гра. 

Учням  треба було закінчити прислів’я. Найактивніші отримали солодкі подарунки.

«Де правда, а де кривда» так називався наступний конкурс. В якому члени команд показали добрі знання з примінення на практиці Кримінально-Процесуального Кодексу.

А останнім вирішальним конкурсом був - «Їх розшукує міліція». Команди отримали орієнтири, за якими їм потрібно було знайти злочинців та переконати усіх, що це саме та людина, яку розшукують, і припустити, за який злочин вона оголошена у всеукраїнський розшук.

Члени журі: Колесниченко С.В., Дудник Ж.А., Вовченко Т.М., уважно спостерігали за змаганнями та оцінювали відповіді команд. За підсумками чотирьох конкурсів перемогла команда «Освітяни».

 Переможців нагородили грамотою.

      Захід організував та провів вчитель правознавства

Рак В.М.

 

У заході взяли участь 64 учня Солончаківської ЗОШ.

Контакт

Миколаївська область,

Очаківський район,

с. Солончаки

вул. Очаківська, 25

тел. 99-2-40

E-mail:solon4akisch@i.ua

Директор школи:

Сафронова Олена

Володимирівна

 

Корисні сайти:

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти
Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти

Сайти вчителів:

ludmiladrozd.jimdo.com

kruk-irina.jimdo.com