Презентация1.pptx
Microsoft Power Point Presentation 3.9 MB

     В житті людства є дати, які назавжди закарбовуються в нашій свідомості. Саме такою датою є 12 квітня 1961 року, коли перший житель Землі Юрій Гагарін полетів у космос. 12 квітня в усьому світі відзначають міжнародний День космонавтики. Цій даті в нашій школі був присвячений тиждень астрономії.

Розпочався цей предметний тиждень загальношкільною лінійкою, на якій було зачитано план його проведення. Також всі учні мали змогу познайомитись з біографією Юрія Гагаріна. Діти не тілько прослухали інформацію про відомого космонавта, але й подивилася декілька біографічних відеофільмів.

 

Протягом тижня всі діти школі малт змогу прийняти участь у конкурсі малюнків «Наша планета очима дітей»

   А для наймолодших учнів нашої школи була організавіні гра «Подорож незвіданими планетами», на якій діти мали змогу проявити себе як починаючи космонавти та знавці астрономії.

         11 квітня, учні та вчителі мали змогу прийняти участь у квк для учнів 7-8 кл. «Володар неба». На цьому святі були представлені дві команди учнів. Діти були дуже добре підготовлені до квк, про це свідчать безпомилкові відповіді майже на всі запитання.

     У кінці заходу програвши команда отримала грамоту-подяку за участь. А переможці крім грамоти, несподівано для себе отримали ще й солодкий подарунок.

Більше фото див. в розділі "Фотогалерея"

Контакт

Миколаївська область,

Очаківський район,

с. Солончаки

вул. Очаківська, 25

тел. 99-2-40

E-mail:solon4akisch@i.ua

Директор школи:

Сафронова Олена

Володимирівна

 

Корисні сайти:

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти
Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти

Сайти вчителів:

ludmiladrozd.jimdo.com

kruk-irina.jimdo.com