Загін «Милосердя»

Волонтерство в нашій школі перетворюється на невідємну частинушкільного життя , в систему , яка сприяє становленню дитини як активногочлена своєї громади, а для школи це добра можливість її соціалізації ігромадського виховання. Вважаємо , що волонтерська діяльність настільки жвигідна як для людей, які шукають допомоги, так і для самих учнів , тому щоволонтерство – це спосіб знайти підтримку й друзів та відчути себе здатнимщось зробити та бути корисним для інших.

На весняних канікулах учні Солончаківської ЗОШ (загін «Милосердя»)з метою поліпшення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняноївійни та людей похилого віку допомагали жителям свого селища .

Згрібали та виносили опале листя з присадибних ділянок,перекопували земельні ділянки навколо садиби ветеранів.

      Волонтери разом з пед. організатором Крук І.В. та соціальнимпрацівником Крук Н.В.відвідали Архипову Г.Є., Потапенко О.К.,    Потапенко О.І., Шевченко П.Г. та надали посильну допому з благоустроюприсадібної ділянки.

Старенькі вдячні юним тимурівцям,  за те, що  вони переймаються і турбуються їхніми проблемами, що завжди поспішають до їхніх домівок, абиті не відчували себе самотніми.

Контакт

Миколаївська область,

Очаківський район,

с. Солончаки

вул. Очаківська, 25

тел. 99-2-40

E-mail:solon4akisch@i.ua

Директор школи:

Сафронова Олена

Володимирівна

 

Корисні сайти:

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти
Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти

Сайти вчителів:

ludmiladrozd.jimdo.com

kruk-irina.jimdo.com